Google Play Store’daki En İyi 5 Android Launcher 2018

Launcher Nedir
Başlatıcı veya Tema olarak da isimlendirilen Launcher, Android telefonların kullanıcılar tarafından kişiselleştirilmesini ve daha kullanışlı ve işlevsel bir hale getirilmesini sağlayan uygulamalara verilen addır. Bu uygulamalar sayesinde telefonunuzu dilediğiniz renklere boyayabilir, onlarca farklı tema kullanabilir hatta uygulamaların simgelerini bile değiştirebilirsiniz. Başta Samsung, Asus, Lenovo ve LG gibi Android telefonlarınıza indirebileceğiniz en iyi 5 Launcher’i sizler için derledik. 

Nova Launcher

Android Telefonlar için geliştirilmiş en iyi launcher’lardan biri olan Nova Launcher’in ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki versiyonu var. Ücretsiz versiyonu da oldukça başarılı olan bu Android uygulaması sayesinde telefonunuzu dilediğiniz şekle sokabilirsiniz. Dilediğiniz renkleri seçip, dilediğiniz ikonları kullanabilirsiniz. Oldukça geniş Widget seçenekleri bulunan Nova Launcher’ı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Uygulamanın ücretsiz versiyonunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. 

Nova Launcher uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın
Microsoft Launcher

Kullanıcılarına oldukça kullanışlı bir ana ekran sunan Microsoft Launcher, Microsoft’un geliştirdiği bir uygulama. Microsoft tabanlı sistem ve programlarla da uyum içinde çalışan bu uygulamayla bildirimlerinize kolay bir şekilde ulaşabilir, telefonunuzdaki dosyaları kolayca bilgisayarınıza aktarabilir, Microsoft’un size sunduğu yüzlerce temadan birini kullanıp telefonunuzu daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Oldukça işlevsel olan bu Launcher uygulamasını sizlere kesinlikle tavsiye ediyoruz. 

Microsoft Launcher uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın

Evie Launcher

Oldukça kullanışlı, şık ve sade bir arayüze sahip olan Evie Launcher, kesinlikle iyi bir Launcher arayanların listesinde bulunması gereken uygulamalardan. Avie Launcher ile Uygulamaların sembollerini istediğiniz gibi ayarlayabilir, dilediğiniz ikonları seçebilir, ve en güzeli de ekrana sadece iki defa tıklayarak tuş kilidini kapatabilirsiniz (tıplı LG telefonlarda olduğu gibi. Oldukça başarılı bir optimizasyona sahip olan bu uygulama telefonunuzu kasmayacaktır. Evie Launcher uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli. 

Evie Launcher uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın
Hola Launcher

Oldukça basit ve güçlü bir Launcher olan Hola Launcher, sürekli olarak telefonunuzdaki açık olan uygulamaların kontrolünü sağlar ve RAM kullanımı en az seviyeye indirir. Telefonun daha az enerji harcamasını sağlayan özellekileriyle telefonunuzun pil ömrünü uzatır. Seçebileceğiniz onbinlerce tema ve duvar kağıdıyla telefonunuzu dilediğiniz gibi şekillendirip özelleştirebilirsiniz. Cihazda herhangi bir kasma yaratmayan Hola Launcher’i ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıdaki linke tıklayın. 

Hola Launcher uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın

Smart Launcher

Smart Launcher Android tabanlı telefonlarda oldukça popüler olan Launcher’lardan biri. Telefonunuzu dilediğiniz şekilde şekillendirebileceğiniz bu uygulama ile en çok kullandığınız uygulamalara hızlı bir şekilde erişebilir, aynı anda ikinci bir uygulamayı çalıştırabilir, uygulamalarınızı otomatik olarak kategorilere ayırabilirsiniz. Kullanıcılarına yüzlerce tema seçeneği sunan Smart Launcher, telefonunuzun pil tasarrufu yapmasına olanak sağlayacak. Smart Launcher uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıdaki linke tıklayın. 

Smart Launcher uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir