En İyi 5 Android Video Düzenleyici | Video Montaj ve Edit Yapma

Bu yazımızda Android tabanlı telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi video düzenleyici uygulamalarını bir araya getirdik. Bu uygulamalarla videolarınıza dilediğiniz gibi montaj ve edit yapabilir, videolarınızı kesip kırpabilir, onlara altyazı veya müzik ekleyebilir veya onları birleştirebilirsiniz. Sadece videolar değil. Mp3 gibi ses dosyalarınızı da editleyebileceğiniz, fotoğraflarınızı slayt haline getirebileceğiniz bu uygulamaları beğeneceğinizden eminiz.
FilmoraGo

FilmoraGo Google Play Store’da yer alan en iyi video düzenleme uygulamalarından biridir. Çeşitli tema ve filtre desteği, video kırpa, geri sarma ve video hız ayarı gibi fonksiyonlarıyla gerçekten de oldukça kullanışlı bir video düzenleyicisidir. Düzenlediğiniz videoları ücretsiz ve kolay bir şekilde kaydedip, sosyal paylaşım sitelerine ekleyebileceğiniz FilmoraGo uygulamasını kesinlikle denemelisiniz. 

FilmoraGo uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik

Kullancıları tarafından oldukça beğenilen bu uygulama ile sadece videolarınızı değil müziklerinizi de düzenleyebilirsiniz. Bu uygulamanın diğer özellikleri şöyle; Video kırma ve kesme, MP3 ses ayarlama, videolara filtre ekleme, fotoğraflara emoji ekleme, videoya müzik ekleme, videodaki sesi ve görüntüyü senkronize etme. 

Video Düzenleyici uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın
Video Show

Oldukça işlevsel bir video düzenleyici olan Video Show ile, videolarınızı sıkıştırabilir,  onlara dublaj yapabilir ve onları MP3 formatına çevirebilirsiniz. Daha videolarınıza alt yazı ekleyebilir, Video Show’un size sunduğu yüzlerce ücretsiz müziği ve filtreyi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tüm bu özellikleriyle diğer video edit programlarından ayrılan Video Show programını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. 

Video Show uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın

Quik Video Düzenleyici

Tamamen ücretsiz olan bu mükemmel uygulama ile videolarınıza metin, müzik veya resim ekleyebilir onları dilediğiniz gibi kesip kırpabilirsiniz. Quik’in size sunduğu onlarca filtreyi kullanarak videolarını çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Oldukça yüksek kalitede videolar kaydedebileceğiniz bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki linke tıklayın

Quik uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın
Viva Video

200 milyonu aşkın insan tarafından kullanılan ve kullanımı oldukça kolay olan Viva Video ile videolarınızı dilediğiniz gibi hızlandırıp yavaşlatabilir, uygulamanın sizlere sunduğu onlarca çeşit efekt, etiket, müzik ve filtreyi videolarınıza uygulayabilirsiniz. Fotoğraflarınızdan müzikli slaytlar ve çeşitli kolajlar oluşturabileceğiniz bu video düzenleme programını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Viva Video uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayınBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir