En İyi 5 Android Media Player | Video Oynatıcı 2018

Bu yazımızda sizler için en iyi 5 video oynatıcı programını bir araya getirdik. Android tabanlı telefonunuza Google Play Store’dan indirebileceğiniz bu uygulamalarla videolarınız ve müziklerinizi çalabilir, bu dosyaların hızlarını istediğiniz şekilde ayarlayabilir, videolarınıza alt yazı ekleyebilirsiniz. 
MX Player

MX Player, temiz ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Hemen hemen tüm video ve ses dosya formatlarını destekler. Ayrıca, MX Player altyazı desteği de dahil olmak üzere pek çok özelliği bünyesinde barındıyor. Bunlardan bazıları, videoyu ileri veya geri sarma, altyazı metninin boyutunu ayarlama, ekrana dokunarak ve kaydırarak görüntüyü kolayca yakınlaştırıp uzaklaştırma, ve ekranı kilitleme. MX Player’i ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirisiniz. 

MX Player uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın

VLC for Android

VLC, hem video hem de ses dosyalarını çeşitli biçimlerde işleyen mükemmel bir video oynatıcıdır. İzlemek istediğiniz videonun parlaklık ve hacim ayarlarını kolayca yapabileceğiniz bu uygulamanın alt yazı desteği de bulunmakta. Oldukça iyi bir ses kalitesine sahip VLC, tamamen ücretsiz ve reklamsızdır. 

VLC for Android uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın
BS Player

BS player, Android cihazlar için oldukça kullanışlı ve basit bir video oynatma uygulamasıdır. Videolarınızı hızlı bir şekilde oynatabileceğiniz bu uygulama neredeyse bütün popüler dosya formatlarını çalar. Buna sesler de dahildir. Çeşitli çalma modları bulunan BS player, pil tüketimi açısından da oldukça becerikli bir uygulamadır. BS Player’in kullanıcılarına tercih edebilecekleri çeşitli temalar sunması, bu uygulamayı diğerlerinden ayırıyor. Bu özelliği sayesinde BS Player’i dilediğiniz şekilde kişiselleştirebiliyorsunuz.

BS Player uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın

Video Oynatıcısı Tüm Formatlar

Tüm formatları destekleyen ve oldukça kullanışlı olan bu uygulama ile videolarınızı 4K ve HD gibi yüksek çözünürlükte oynatabilirsiniz. Gece modu, gizli klasör seçeneği ve hız ayarları seçeneği bu uygulamayı cazip kılan diğer özelliklerden. 

Video Player uygulamasının APK dosyasını Google Play Store’dan indirmek için tıklayın

KM Player

Çok çeşitli video formatlarını destekleyen bir diğer muazzam Android video oynatıcısı ise KM player. Yüklediğiniz dosyaları otomatik olarak algılayan ve bulut depolama desteğine sahip bir uygulama olan KM player Google Drive’daki dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Alt yazı desteği, oynatma hızı kontrolleri ve bir parmak hareketi ile ses ve parlaklık kontrolü bu uygulamayı mükemmel yapan özelliklerden. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir