En İyi Apple İpad Video – Müzik Uygulamaları (2018)

İpad’inize yükleyebileceğiniz en iyi video ve ses uygulamalarını bir araya getirdik. Bu uygulamaları kullanarak, dilediğiniz filmi, diziyi, videoyu dinleyebilir, Dünyanın heryerinden müzisyenlerin şarkılarını dinleyebilir, radyo programlarını takip edebilir ve kendi müziklerinizi yaratabilirsiniz. Tüm bu özelliklere kavuşmanız için tek yapmanız gereken ilgili uygulamanın resminin yanında yer alan ‘Uygulamayı indirmek için tıklayın’ yazısına tıklayıp, Apple’ın uygulama deposu İtunes’den uygulamayı indirmek. 
 

Netflix

Netflix İpad’inizde bulunması gereken en iyi film uygulamasıdır. Oldukça ucuz abonelik fiyatlarıyla bu uygulamayı sınırsızca kullanabilir, dilediğiniz filmi ve diziyi altyazılı olarak izleyeblirsiniz.  

Netflix Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

Youtube

Youtube hepinizin bildiği gibi en iyi video paylaşım ve izleme platformudur. İpad’inize yükleyeceğiniz uygulama ile sınırsızca video ve müziği ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Youtube Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

IMDB

Dünyanın en büyük film platformu olan Imdb ile izlemek istediğiniz film ve dizilerin bir listesini yapabilir, dilediğiniz filmin veya dizinin yazar ve oyuncu kadrosuna bakabilir ve sinema sektöründeki son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 

IMDB Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

Spotify

Aradığınız her müziği bulabileceğiniz bu mükemmel uygulamayı çok seveceksiniz. Ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan Spotify ile, müzik listeleri yapabilir bu listeleri arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve dilediğiniz müzisyenin çalma listesine abone olabilirsiniz. 

 

Spotify Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

 

 

Pandora Radyo

Dünyanın her yerinden yayın yapan radyoların bulunduğu bu platformlar, dildeki yayınları takip edebilir, dinleyebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay bu uygulamayı, özellikle dil çalışanlara tavsiye ediyoruz.

Pandora Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

 

Traktor DJ

Sadece müzik dinlemekle yetinmeyip, kendinize ait müzikler yapmak veya arşivinizdeki bir takım müzikleri düzenlemek istiyorsanız, Traktor DJ uygulaması tam size göre. Oldukça şık bir arayüze sahip olan bu uygulamanın kullanımı da oldukça kolay. 

Traktor DJ Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

GarageBand

İpad cihazlarda kurulu olarak gelen bu uygulamayla sıfırdan kendi müziklerinizi yaratabilirsiniz. İçerisinde bulunan davul, piyano ve gitar gibi enstrümanlarla dilediğiniz notayı çalabilir ve sesinizi kaydederek dilediğiniz melodinin üzerine şarkınızı ekleyebilirsiniz. 

Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

 

Daha Fazlası İçin Takipte Kalın
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir