Büyü Sihir Nedir| Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır | Büyü Bozma Duaları

[no_toc]

Bu yazımızda; Büyü sihir nedir, büyü ve sihir alametleri nelerdir, bir kişi üzerinde büyü olup olmadığı nasıl anlar Büyü nasıl bozulur, büyü bozan dualar, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, nasıl yapılır, etkileri nelerdir Papaz büyüsü nedir, Papaz büyüsü nasıl yapılır, büyü için kullanılan vefk ve malzemeler nelerdir, En iyi ve en güvenilir medyum kimdir, Fal nasıl bakılır gibi konuları işledik.

Büyü ve Sihir Nedir, Kimler Tarafından Yapılır, Etkileri Nelerdir, Bağlama-Aşk Büyüsü ve Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

büyü sihir aşk büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü

Büyü ve sihir bir insanın şeytani varlıkları kullanarak kendisini veya başka bir insanı etki altına alması, zihin ve ruhi dünyasına tesir etmesi demektir. Bu işlem, genel olarak medyum ismi verilen şahıslar tarafından yapılır. Bu şahıslar şeytani cinlere istediklerini yaptırabilmek için onlarla bir tür anlaşma yaparlar. Bu anlaşmalar genellikle büyü yapan kişinin günah işlemesi şeklindedir. Şeytani varlığın talep ettiği şeyi yapan medyum artık ondan bir şey isteme hakkına sahip olur. Ve büyü işlemleri başlar. Büyü yapılacak kişinin anne ismi ve ona ait bir takım eşyalar kullanılarak bahsi geçen şeytani varlık ona musallat edilir. Bu varlık büyü yapılan kişiyi vesvese verir onu ruhi olarak etkisi altına alır. Örneğin günümüzde en çok yapılan büyülerden bağlama, aşk büyüsü, ayırma büyüsü de bu şekildedir. Şeytani Cin bu kişiye musallat olur ve ona sürekli direktifler yani vesveseler verir. Bu şekilde birini ona güzel gösterebilir veya onu bir kişiden nefret eder hale getirebilir. Büyü yapılan kişi genellikle bunu anlayamaz.Büyü ve Sihir Gerçek Midir? İyi Büyü Var Mıdır? Caiz midir?

aşk büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü

Bir çok hadis ve ayette sihirden bahsedilmiştir. Dolayısıyla böyle bir şey vardır. Ayrıca bir çok yerde bu tür ameliyelerin ne kadar büyük cezalara sebep olacağından da bahsedilmiştir. İyi büyü var mıdır sorusunda gelince, belirtmek isteriz ki, iyi büyü veya kötü büyü diye bir şey yoktur. Tek bir doğru vardır; büyü ve sihir şeytani cinler kullanılarak yapılır. Allah’a inanan bir diğer deyimle Müslüman olan cinler kesinlikle böyle şeyler yapmaz ve Allah’ın itaatinden ayrılmazlar. Hakeza bu gün bu tür işleri yapanlar kesinlikle rızayı ilahiden çıkmış kişilerdir. Zaten baktığınız zaman yüzlerinde bir nur olmadığını görürsünüz. Bu kişiler zaten bu tür işleri hayır için değil para karşılığı yaparlar. Bazı insanlar hayatta yaşadıkları başarısızlıklar, belalar, sıkıntılar ve beklentilerin sonucunda Allah’a dua etmeyi veya ona tevekkül etmeyi değil, büyüye başvurmayı yeğlerler. Halbuki İmam Gazali’nin de dediği gibi ‘Bela ancak dua ile def olur. Dua rahmeti celb eder’ Bu ve daha birçok sebepten dolayı Allah teala büyü yapmayı yaptırmayı yasaklamıştır. Çoğu alime göre bu en büyük günahlardandır. Hatta büyü yapanların dinden çıktığı ve kafir olduğu konusunda neredeyse ittifak vardır.  Fal da buna dahildir. Zira fal bakımında da yine yukarıda bahsettiğimiz cinler kullanılır.Büyü ve Sihrin Alametleri Nelerdir, Bir Kişi Üzerinde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlar

büyü sihir aşk büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü

Bu işin ehli olan kimi alimler büyü ve sihrin bazı alametlerini zikretmişlerdir. Bir kişi böyle bir durumdan şüpheleniyorsa üzerinde büyü olup olmadığını bu alametlere bakarak anlayabilir. Fakat bu alametleri kesin olarak büyü olduğuna yormak da yanlıştır. Kişi bu alametleri gördüğü zaman ilk olarak bir doktora başvurmalı, şayet netice alamazsa kendisinden kesinlikle ücret talep etmeyecek, dini doğru bir şekilde yaşayan ve büyü yapmayan bir hocaya gitmeli ve bu konuda yardım almalıdır.

Büyü Alametleri Şunlardır

– Kişinin genel olarak Allah’a ibadetten kaçınması

– Allah’ın zikredildiği yerlerde içinde oluşan nefret hissi

– Dine dair şeyleri duymaktan iğrenmesi

– Uykusunda sürekli iğrenç rüyalar veya kabuslar görmesi

– Sürekli şiddetli baş ağrıları çekmesi

– Yüz veya vücud renginin değişmesi

– Odaklanma problemi, Zihin Karışıklığı

– Zaman ve olayları birbirine karıştırması

– Olmayan şeyleri görmesi, duyması

– Sürekli asabi olması ve durduk yere problem çıkarması

– Sürekli şikayet ve huzursuzluk içerisinde olması

– Eşinden sürekli kaçınması ve onunla bir araya gelmemek isteği

– Nefes darlığı
Papaz Büyüsü Nedir

büyü sihir aşk büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü

Papaz büyüsü genellikle bağlamak ve aşık etmek için kullanılan bir büyü yöntemidir. Büyü yapılacak kişinin saç teli, tırnağı ve buna benzer bir takım parçaları kullanılır. Ve yukarıda da bahsettiğimiz üzere şeytani bir cinle anlaşılarak bu kişiye musallat edilir. Şeytani cin musallat olduğu kişiyi tesiri altına alarak ona sürekli vesveseler verir.

 

Güvenilir Medyum Kimdir, En iyi medyum Kimdir

Medyumlar genellikle büyü ve sihir yapan kişilerdir. Dolayısıyla Allah’a itaatten ayrılmış ve günaha girmişlerdir. Zira yukarıda da belirttiğimiz üzere bu işlem ancak şeytani cinlerle anlaşma yapılarak gerçekleştirilir. Bu yüzden siz siz olun hiçbir medyuma güvenmeyin. Şayet üzerinizde büyü veya sihir olduğunu düşünüyorsanız sizden para talep etmeyecek, namazı ve diğer ibadetleri tastamam olan hoca ve alimlere başvurun.Büyüden Korunmak İçin Okunması gereken Dualar

Günlük yaşamında ibadetleri tam olan bir kimseye kolay kolay büyü tesir etmez. Zira o kişi her gün besemele çekmeke, fatiha, ayetel kürsi, felak ve nas gibi büyünün tesirini yok eden ayetler okumaktadır.

Büyüden korunmak için şu sure, ayet ve duaların sık sık okunmasında yarar vardır

– Besmele

– Fatiha

– Ayetel Kürsi

– Muavvizeteyn ismi verilen Felak ve Nas sureleri

– İhlas surasi

– La havle vela Kuvvete illa Billah

Daha Fazla Bilgi İçin Salih Memişoğlu Hocanın Şu Videosunu İzlemenizi Tavsiye ederiz.
Büyü Sihir Nedir| Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır | Büyü Bozma Duaları” için bir yorum

 • Mayıs 1, 2018 tarihinde, saat 11:24 pm
  Permalink

  Aşk Büyüsü Nedir ?

  Her zaman en büyük ilgiyi gören ve medyumların da büyük bir keyifle yaptıkları aşk büyüsü çoğu zaman insanların büyü kelimesine karşı olan korkularının ne kadar yersiz olduğunu da kanıtlamaktadır.
  Özellikle korku filmlerinde her zaman insanlara korkutucu bir şekilde anlatılan ve özellikle
  bu işlemleri yapan kişiler insan üstü özelliklere sahip kişilermiş gibi anlaşılmasına
  neden olan büyü işlemleri aslında amaca bağlı olarak bazen çok masum uygulamalar olabilmektedirler.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir