2018 En İyi 10 Android Oyunu | Ücretsiz Mobil Oyunlar

Online oyun meraklısı iseniz bu listemiz tam size göre. Sizler için cepten oynayabileceğiniz en güzel mobil android oyunlarını bir araya getirdik. Bu listemizde ücretsiz araba yarışı oyunlarını, macera oyunlarını, savaş ve silah oyunu ve strateji oyunlarını, bulabilirsiniz. Bu oyunların çok online oynanan oyunlardır ve neredeyse tamamı bedavadır. 1. PUBG Mobile

en iyi android oyunlar

Son günlerin en çok kuşulan oyunu PUBG.  100 oyuncunun paraşütle indiği adada her oyuncu kendi silah ve araçlarını buluyor. Ardından çok gerçekçi silahlarla sürükleyici bir macera sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla takım kurup oynayabildiğiniz bu oyun bizim listemizin favorisi. Eğer hala indirmediyseniz mutlaka indirip bu deneyimi yaşayın.

Oyun Tanıtım Videosu

Google Play Linki

Ücretsiz

2. Alto’s Adventure

En Mükemmel Android Oyunlar

Güzel bir dağ manzarası, müthiş gündüz-gece geçişleri ve büyüleyici müziği ile her cihazda bulunması gereken mükemmel bir macera oyunu. Bu oyunu zevkle oynayacağınıza eminiz. Geçtiğiniz her bölümde kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Oyun Tanıtım Videosu

Google Play Linki

Ücretsiz

3. Rules of Survival

En Mükemmel Android Oyunlar

Batttle Royale ve PUBG tarzı oyunları beğeniyorsanız bu oyunu da beğeneceğinizden eminiz. Bu oyunda hayatta klamaya çalışacak, gerektiği zaman yağmalayacak ve paraşütle atlayacaksınız. Oyunu arkadaşlarınızla birlikte takım olarak da oynayabilmeniz oyundan daha zevk almanızı sağlayacak.

Oyun Tanıtım Videosu 

Google Play Linki

Ücretsiz4. Monument Valley

En iyi Android Oyunlar

İlham verici bir puzzle oyunu olan Monument Valley’de amacınız kuleye çıkarak Prenses İda’yı kurtarmak. Bunu yaparken doğru taşları doğru yerlere oturtmak zorundasınız. Müziğinden görüntü kalitesine kadar oldukça mükemmel bir oyun olan Monument Valley bir o kadar zeka gerektiren bir oyun.

Oyunun Tanıtım Videosu

Google Play Linki

Ücret: 10.99 TL

5. Heart Star

En iyi Android oyunlar

2018’in bizce en iyi oyunlarından biri olan Heart Star oyununda ekranınıza iki karakter çıkıyor. Amacınız her iki karakteri de bulundukları labirentten kurtarmak. Zeka ve sabır gerektiren bu oyunu oynamanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Oyun Tanıtım Videosu 

Google Play Linki

Ücretsiz

6. Superbrothers Sword & Sworcery

en iyi android oyunları

Mükemmel bir görüntü kalitesi ve mükemmel müzikler. Gizemli bir görevde olan bir savaşçı onun garip, güzel, hüzünlü macerası.  

Oyun Tanıtım Videosu 

Google Play Linki

Ücret: 11.997. Fallout Shelter

En iyi android oyunlar

En iyi hayatta kalma oyunlarından biri  olan Fallout Shelter’de bir sığınak inşa edip yerin altında bir medeniyet kuruyorsunuz. Oyunda kimiz zaman yangınlar kimi zaman da düşmanın saldırılarına uğruyorsunuz. Amacınız sığınağınızı bu tür tehlikelere karşı korumak ve her geçen gün geliştirmek. Gayet güzel bir simülasyon oyunu olan Fallout Shelter’i oynamanızı tavsiye ederiz.

Oyun Tanıtım Videosu 

Google Play Linki

Ücretsiz

8. Plague Inc

Bir adamı olan siz çeşitli hastalıkların genetik yapısıyla oynayarak bu hastalıkları dünyanın her gölgesine yaymaya ve sonuç olarak dünyayı yok etmeye çalışıyorsunuz. İlginç bir kurguya sahip olan bu strateji oyununda genetiği ile oynamanız gereken birden fazla hastalık var ve her biri için farklı stratejiler mevcut. Strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre.

Oyun Tanıtım Videosu 

Google Play Linki

Ücretsiz

9. Unkilled

En iyi Android oyunlar

Oyunda size çeşitli görevler veriliyor. Sizler de bu görevleri yerine getirerek zombileri yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda yaklaşık 300 bölüm var ve her bölümün sonunda bir bölüm sonu canavarı mevcut. Mükemmel grafiklere sahip olan Unkilled’i online ve çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

Oyun Tanıtım Videosu 

Google Play Linki

Ücretsiz10. Asphalt Xtreme: Rally Racing

Araba yarışı oyunu deyince akla gelen ilk oyun Aphalt 8’in yeni versiyonu Asphalt Xtreme: Rally Racing, oynayanlara gerçekçi bir araba sürme hissi veriyor. Çok oyunculu özelliğiyle arkadaşlarınızla yarışmanıza imkan veren bu oyunda diğer sürümlerde olduğu gibi çeşitli arabalar var. Oyun içi satın alımlar sayesinde arabanızı istediğiniz şekilde dizayn edebilir diğer yarışçıların önüne geçebilirsiniz.

Oyun Tanıtım Videosu 

Google Play Linki

Ücretsiz

Bonus; Vainglory

en iyi oyunlar

Online olarak oynanan Vainglory, android oyun piyasasındaki en iyi çevirim içi meydan savaşı oyunlarından biri. Meydanda verilen savaşlara takım olarak katılabilir ve diğer takımları yenebilirsiniz. Güçlü grafikleri ve oyun içi stabilizayonu sayesinde oyunu donmadan oynamak mümkün.

Oyun Tanıtım Videosu 

Google Play Linki

ÜcretsizBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir