En İyi Mobil Web Browser’lar – iOS ve Android İnternet Tarayıcıları

Mobil uygulama tanıtımı yazı dizimizde bu gün sizler için telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi internet tarayıcılarını bir diğer adıyla browser’ları derledik. Google Play Store ve Apple Store’dan indirebileceğiniz bu tarayıcılar, internet deneyiminizin iyileşmesi için kesinlikle kullanmanız gereken uygulamalardan. Google’ın Chorme uygulaması, meşhur Firefox, alternatif arayanlar için UC browser, Flash destekli filmleri açabilen Puffin Browser ve reklamları engelleme özelliğiyle öne çıkan Opera Web Browser.

En İyi Web Browser’lar (En İyi İnternet Tarayıcılar)

Google Chorme

Google’ın kendi tarayıcısı olan Chrome açık ara en iyi tarayıcıdır. Masaüstünde Chrome kullanıyorsanız sekmeleriniz ve yer işaretleriniz de her zaman senkronize edilir.  Sağ üstteki düğmeye dokunarak veya üst çubuk boyunca kaydırılarak sekmeler arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Bu uygulama muhtemelen hepinizin telefonunda mevcut fakat telefonunuzda yoksa ve indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkten ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Chorme uygulamasının Google Play Store’dan APK dosyasını indirmek için tıklayın

Chorme uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın

Firefox

 

Firefox’u masaüstünde kullanıyorsanız, Android’de de kullanabilirsiniz. Bu harika tarayıcının tüm özellikleri telefon uygulamasında da mevcut – gizli mod, kolay sekme değişimi, yer imi senkronizasyonu.  Firefox, tarayıcınızı kişisel taleplerinize göre uyarlayabileceğiniz eklentilere izin vererek diğer Android Web Browser uygulamalarına kıyasla bir adım daha önde.  Özelleştirilebilir bir tarayıcı hayal ediyorsanız Firefox sizler için en ideal uygulamalardan. 

Firefox uygulamasının Google Play Store’dan APK dosyasını indirmek için tıklayın

Firefox uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın

UC Browser

Gece modu, kesintisiz indirme, video izleme ve hızlı Facebook modu ve daha fazlası. UC Browser Android’teki en iyi tarayıcılardan. Şayet Google Chorme uygulamasına bir alternatif arıyorsanız bu uygulama tam da size göre. Aşağıdaki linkten bu uygulamaya ulaşabilirsiniz.

UC Browser uygulamasının Google Play Store’dan APK dosyasını indirmek için tıklayın

UC Browser uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın

Puffin Web Browser

Adobe Flash destekli bu tarayıcı ile giremediğiniz site, izleyemediğiniz video kalmayacak. Tıpkı bir bilgisayardan bağlanır gibi istediğiniz bütün sitelere girebileceksiniz. Gerçekten de Android ve ios uygulama dünyasında taktiri gerçekten hak eden nadir uygulamalardan biri. Özellikle Flash destekli ve telefonunuzdan video ve film izletecek bir uygulama arıyorsanız Bu uygulamayı kesinlikle deneyin diyoruz.

Puffin Web Browser uygulamasının Google Play Store’dan APK dosyasını indirmek için tıklayın

Puffin Web Browser uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın

Opera Web Browser

Reklamları engelleme özelliği, dahili haber bildirimi ve fotoğraf ve videoları sıkıştırarak veri tasarrufu sağlaması açısından oldukça faydalı bir uygulama olan Opera web browser’ı da sizin beğeninize sunuyoruz. Oldukça kullanışlı bir ara yüzü olan bu uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Opera Web Browser uygulamasının Google Play Store’dan APK dosyasını indirmek için tıklayın

Opera Web Browser uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir