En İyi Dronelar (En İyi 7 Drone) 2018
Piyasanın En İyi Drone’ları

Kültürel bir olgu haline gelen Drone’lar artık hayatımızın bir parçası. Günümüzde pek çok insan hobi olarak Drone satın alıyor. Fakat doğru fiyat ve doğru özellikteki bir Drone’u bulmak o kadar kolay değil. Zira çok çeşitli özelliklere sahip olan Drone’lar, sahip oldukları özelliklere göre fiyatlandırılıyorlar. Bizler size seçim konusunda yardımcı olmak için en ideal Drone’ları kullanım amaçlarına ve fiyatlarına göre derledik.

1- DJI Mavic Air

En İyi Dronelar
DJI Mavic Air

Dünyanın en iyi Drone’larından biri kabul edilen ve son derece portatif olan DJI Mavic Air, yaklaşık 6 kilometrelik bir menzile sahip. Oldukça küçük bir yer kaplayan DJI Mavic Air’in 4k kamera desteği ve otomatik pilot gibi bir çok özelliği var.

Tanıtım Videosu    Ürün fiyatı 800$ 

2- Yuneec Breeze

En İyi Dronelar
Yuneec Breeze

İlk defa drone alacaklara tavsiye edilen bu model nisbeten daha ucuz bir fiyata sahip. Bunun yanında kontrolü daha kolay ve dayanıklı bir ürün. 4k desteği bunda da mevcut.

Tanıtım Videosu

Ürünün fiyatı: 185$
3- Hubsan Desire FPV

En İyi Dronelar
Hubsan Desire

720p kamera desteğine sahip olan bu ürünün SD kart desteği de var. Diğer drone’lara kıyasla oldukça uygun bir fiyata sahip olan bu ürün bizce fiyat-performans açısından en iyi drone’lardan biridir.

Tanıtım Videosu

Ürünün Fiyatı: 150$

4- DJI Inspire 2

En İyi Dronelar
inspire 2 Lifestyle

Daha çok film çekimlerinde kullanılan ve oldukça profesyonel olan bu cihaz Bir drone’dan beklenen tüm özelliklere sahip. Tam saatte yaklaşık 100km ulaşan hızı ve oldukça yüksek kalitede çekim yapması nedeniyle oldukça yüksek bir fiyata sahip.

Tanıtım Videosu

Ürünün Fiyatı; 3000$ 
5- Lumenier QAV250 Mini FPV

En İyi Dronelar
lLmenier Qav250 Mini

Genellikle yarışlarda kullanılan bu drone, yüksek hızıyla diğerlerinden ayrılmakta.

Tanıtım Videosu

Ürünün Fiyatı:434$

6- Parrot Mambo

Parrot Mambo

İsmi Papağan Drone olarak geçen bu drone, çocuklar için en iyi drone sloganıyla satılıyor. Kullanım kolaylığı ve portatif yapısıyla çocukların kullanıma hazır hale getirilmiş.

Tanıtım Videosu

Ürünün fiyatı 120$

7- DJI Spark

1080p video kalitesine  ve 12 megapiksellik bir kameraya sahip olan bu drone, en iyi selfy drone’u olarak kabul ediliyor.

Tanıtım Videosu

Ürünün Fiyatı: 500$
Kaynak: En iyi Droneler