En İyi 5 Spor – Sağlık – Fitness – Uygulaması | Android – iOS

Android ve IOS işletim sistemine sahib bir telefonunuz varsa ve bir vücut geliştirme, fitness, spor yapma, egzersiz ve zayıflama programı/uygulaması arıyorsanız bu listemiz tam size göre. Sizler için en iyi vücut geliştirme programlarını, sağlık ve antreman uygulamalarını bir araya getirdik. Bu uygulama ve programları kullanarak adımlarınızı sayabilir, egzersizler yapıp bu egzersizlerin takipini sağlayabilir, kas yapıp zayıflayabilirsiniz.
En İyi Spor Uygulamaları 

1) 7 Dakika Egesersiz

Eğer zayıflamak istiyorsanız veya vücudunuzun belirli yerlerinde bulunan kasları harekete geçirmek isitiyorsanız 7 dakika Egzersiz programı tam size göre bir program. Oldukça mükemmel bir spor yapma programı olan ve Günlük olarak yaptığınız spor faaliyetlerini kayıt altında tutan bu uygulama her gün sizi uyararak günlük 7 dakika egzersiz yapmanızı sağlıyor. Bu sayede motivasyonunuz hep üst seviyede kalıyor. Ve sportif faaliyetlerde en çok aranan devamlılığı sağlamanıza yardımcı oluyor. İçerisinde her biri 30 saniye yapılması gereken 12 egzersiz bulunan bu uygulamayı kesinlik deneyin. 

7 Dakika Egzersiz uygulamasının Google Play Store’dan APK dosyasını indirmek için tıklayın

7 Dakika Egzersiz uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın
2) Nike+ Run

Bu süper uygulamayla arkadaşlarını ekleyip onlarla yarışabilir ve kendini onlarla kıyaslayabilirsin. Günlük temponuzu istatiksel olarak kaydeden ve günlük yapmanız gerekenleri takip edebileceğiniz bu uygulama sizleri belli rozetler ve kupalarla ödüllendirerek spor yapmaya teşvik ediyor ve spor yapmayı daha eğlenceli hale getiriyor. Google Play’daki en kaliteli uygulamlardan biri olan ve Nike’ın kendi geliştridiği bir uygulama olan Nike+ Run’ı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Nike+ Run uygulamasının Google Play Store’dan APK dosyasını indirmek için tıklayın

Nike+ Run uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın
3) 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi

Bu uygulamada size sunulan egzersizleri bütün kurallarına uyarak uygular ve buna 30 gün boyunca devam ederseniz etkili biçimde kilo verebilirsiniz.Uygulamanın ismindeki zor’a takılmayın. Gerçekten de herkesin yapabileceği güzel egzersizlerden oluyor bir aylık program. Bunun dışında sizi her gün uyarması, egzersizlerinizi kayıt altına alması, canlı video kılavuza sahip olması, başarılarınızı sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz bu programı oldukça faydalı kılıyor. 

 

30 Günlük Zorlu Fitness Görevi uygulamasının Google Play Store’dan APK dosyasını indirmek için tıklayın

30 Günlük Zorlu Fitness Görevi uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın
4) StrongLifts 5×5

Egzersiz için oldukça etkili olan bu uygulama sayesinde günlük kaldırdığınız ağırlığın hesabını tutabilir, 5×5 sistemini takip edebilirsiniz. En başta düşük ağırlıklarla başladığınız kas geliştirme programınıza gittikçe daha büyük ağırlıklarla devame diyorsunuz. Kullanımı oldukça kolay pratik bir program olan StrongLifts uygulaması maalesef tamamen İngilizce. 

StrongLifts 5×5 uygulamasının Google Play Store’dan APK dosyasını indirmek için tıklayın

StorngLifts 5×5 uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın
5) Google Fit

Tüm spor aktivitelerinizi ücretsiz bir şekilde takip edebileceğiniz bu uygulamayla, yürüdüğünüz, koştuğunuz veya bisiklet sürdüğünüz mesafeleri ve zamanları kayıt altına alabilirsiniz. Tüm bunların yanında fitness hedefleri belirleyip, daha önce bulunduğunuz rotaları ve katettiğiniz mesafeleri daha sonra açıp kontrol edebilirsiniz.  Tüm bu aktiviteleri istatiksel veri olarak önünüze sunan Google fit gerçekten çok kullanışlı bir program. 

Google Fit uygulamasının Google Play Store’dan APK dosyasını indirmek için tıklayın
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir