İphone Slayt Yapma | Slayt Hazırlama Programları

Aşağıda vereceğimiz uygulamaları kullanarak iOS tabanlı İphone ve İpad gibi cihazlarınızla slayt ve sunumlar yapabilir ve bunları dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. (Aşağıdaki uygulamaların bir kısmı müzikli slayt ve video yapmaya da imkan vermektedir.)

PowerPoint

Microsoft’un geliştirdiği ve neredeyse bütün platformlarda bulunan PowerPoint harika bir slayt hazırlama uygulamasıdır. Telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu uygulamadaki hazır şablonları kullanarak harika slaytlar hazılayabilirisiniz.

Whatsapp uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın

Keynote

Söz konusu kaliteli sunumlar ise, Keynote’den bahsetmemek olmaz. Apple’in kendi geliştirdiği bir uygulama olan Keynote ile gerçekten kaliteli slaytlar yapabilirsiniz. Keynote’nin kullanıcılarına sunduğu grafikler, tablolar ve şekiller onu gerçekten kullanışlı bir uygulama kılıyor. Şayet bu uygulama İphone’unuzda mevcut değilse aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Keynote uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın

Google Slides

Google’nın geliştirdiği ve diğer slayt programları ile uyumlu olan Google Slides, ücretsiz bir şekilde sunum oluşturmanıza, düzenlemenize ve görüntülemenize imkan tanıyor. Oldukça zengin bir şablon desteği olan bu uygulamayı aşağıdaki linkten indirmeniz mümkün.

Google Slides uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın

Adobe Spark Video

Fotoğraflarınızdan müzikli video ve müzikli slaytlar yapmanıza imkan sağlayan Adobe’nin geliştirdiği bu uygulama mutlaka telefonunuzda bulunması gereken bir uygulama. Oldukça kullanışlı bir video sunum programı olan Adobe Spark Video uygulamasını aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Adobe Spark uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın

Haikudeck

İphone veya İpad’inizden slaytlar hazırlayabileceğiniz bir diğer güzel uygulama ise Haikudeck. Oldukça çeşitli grafiklere sahip olan bu uygulama ile dilediğiniz kadar fotoğraf kullanıp mükemmel slaytlar hazırlayabilirsiniz. Bu güzel uygulamayı indirmek için aşağıdaki linki tıklayın

Haikudeck uygulamasını İOS tabanlı İphone telefonunuza Apple Store’den indirmek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir